Новини » Київ 1 травня, 2014, 12:17
Соціалісти проводять мітинг в центрі Києва, обстановка спокійна

Прихильники Соціалістичної партії України та низки «лівих» партій і громадських організацій проводять у центрі Києва мітинг із нагоди святкування міжнародного Дня солідарності трудящих.

Про це повідомляє Інтерфакс.

Близько двох тисяч людей зібралися в четвер вранці біля станції метро«Арсенальна». Вони пройшли колоною вулицею Грушевського, повз будівлю Верховної Ради і зупинилися біля будівлі Кабміну. Частина людей розосередилася в Маріїнському парку.

Наразі біля Будинку уряду проходить мітинг, на якому виступив лідер Соцпартії України Микола Рудьковський. Він закликав владу провести одночасно з президентськими виборами референдум з питань статусу другої державної, чи офіційної російської мови, унітарного устрою України, про доцільність повернення ядерного статусу Україні та заборони на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Він також закликав керівництво держави забезпечити підвищення зарплат і соцвиплат громадянам за рахунок зменшення витрат на утримання органів влади і збільшення податків для великого бізнесу.

На мітингу також виступав голова Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) і Конфедерації вільних профспілок України (КВПУ) Михайло Волинець. Він вважає, що 1 травня є дуже важливим святом для всіх трудящих і нагадав, що цю дату відзначають у багатьох країнах світу.

Крім закликів до «соціальної справедливості» багато хто з ораторів завершував свій виступ фразою «Слава Україні».

Обстановка спокійна, порядок забезпечують кілька десятків співробітників міліції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 02:20 :41