Новини » Політика 1 травня, 2014, 2:01
Лише патріотизм громадян і правоохоронців може врятувати Україну, – Тягнибок

Ескалація антидержавного заколоту на Донбасі засвідчила, що наявні силові структури України не спроможні протидіяти терористам.

Тому їх треба створювати заново, провівши повну люстрацію. Про це напередодні заявив на Полтавщині лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода», Олег Тягнибок під час зустрічі із громадою Миргорода, – повідомляє УНН. 

«Сьогодні лише патріотизм громадян і правоохоронців може врятувати Україну. Українці хочуть отримати чітку відповідь на запитання, хто і що стоїть на перешкоді рішучим антитерористичним діям та на якому рівні влади не вистачає політичної волі для ліквідації терористів», – заявив Тягнибок.

Тягнибок, наголосив, що парламентській коаліції та РНБО необхідно ухвалити низку конкретних рішень, без яких неможливо зупинити терористів: «По-перше, призначити керівниками силових структур фахівців, які спроможні забезпечити ліквідацію терористів, бо результати двомісячних спроб нормалізувати ситуацію в східних регіонах країни незадовільні. По-друге, треба терміново провести переатестацію усіх військовослужбовців Національної гвардії, спецпідрозділів МВС та СБУ на предмет їхньої готовності до боротьби з терористами. По-третє, необхідно негайно озброїти підрозділи патріотів-добровольців, які готові захищати територіальну цілісність України та протидіяти терористам зі зброєю в руках».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 23:25 :17