Новини » Львів

Львівщина є найбільш інвестиційно привабливою в Україні, – Держінвестпроект

За «Рейтингом інвестиційної привабливості регіонів-2014», презентованим Держінвестпроектом, у цьому році найбільш інвестиційно привабливою визнана Львівська область.

Результати рейтингів були презентовані у Києві головою Держінвестпроекту Сергієм Євтушенко спільно з директором Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігорем Бураковським, – повідомляє УНН.

«Дослідження такого масштабу в Україні здійснюється лише вдруге. Цей рейтинг дозволяє визначити інвестиційні перспективи всіх регіонів України, виокремивши з них найбільш сприятливі для бізнесу», – зазначив С.Євштушенко.

Згідно з результатами дослідження, перше місце за інвестиційною привабливістю серед всіх регіонів України посідає Львівська область, друге місце – Івано-Франківська, третє – Одеська. Четверту сходинку у рейтингу посіла Вінницька область та п’яте місце – місто Київ.

І.Бураковський пояснив, що рейтинг інвестиційної привабливості, порівняно з 2013 роком, змінився, адже у минулому році найбільш привабливою була Харківська область, яка у цьому році посіла лише восьме місце. Також у п’ятірку лідерів минулорічного рейтингу входила Донецька область, посідаючи третє місце серед найбільш привабливих для інвесторів регіонів України, а в цьому рої вона зайняла 22 місце у рейтингу серед усіх регіонів України.

«Основна цінність індексу полягає в його незалежній оцінці стану інвестиційної привабливості. Цей інструмент набуває особливого значення за умов децентралізації, внаслідок чого зростає роль місцевої влади у виробленні та реалізації економічної політики для залучення інвестицій», – сказав І.Бураковський.

Loading...