Новини » Львів 25 квітня, 2014, 13:31
Офіційно: Ситник – перший заступник голови ЛОДА, Харчук – заступник
Йосиф Ситник. Фото: Роман Балук/ZIK
Йосиф Ситник. Фото: Роман Балук/ZIK

Йосифа Ситника призначено на посаду першого заступника голови Львівської облдержадміністрації, а Володимира Харчука – на посаду заступника голови ЛОДА. Їхні кандидатури погоджено Кабінеті міністрів України та в Адміністрації Президента України.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Йосиф Ситник народився 18 лютого 1972 року. У 1995 році закінчив Тернопільську академію народного господарства, отримавши диплом з відзнакою за спеціальністю «Адміністративний менеджмент». Із 1997 року працює у Національному університеті «Львівська політехніка», доцент кафедри менеджменту персоналу та адміністрування, кандидат економічних наук. У 2009 році отримав сертифікат Doctor of Philosophy, Ph.D. за спеціальністю економічні науки. Депутат Львівської обласної ради.

Володимир Харчук народився 29 квітня 1987 року. У 2009 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Працював в адвокатській компанії «Укрзахідюрсервіс». Із 2012 року працює на посаді юрисконсульта Обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс».

Зазначимо, сьогодні Йосиф Ситник присутній на відкритті Весняного ділового форуму у Львові, де його представили як представника ЛОДА.

Нагадаємо, Ірина Сех досі сидить на двох стільцях – народного депутата та голови Львівської ОДА, що є грубим порушенням Закону. Конституція дає депутатам-сумісникам 20 днів на складання повноважень. Про це йдеться у статті 78 Основного закону.

Ірину Сех призначено головою Львівської ОДА 2 березня указом виконувача обов’язків президента України, голови Верховної Ради України Олександра Турчинова.

7 березня в ефірі програми Люстраційного комітету Майдану Львівщини «Люстрація» на телеканалі ZIK вона заявила, що планує здати депутатський мандат лише тоді, коли стабілізується ситуація у Криму.

Як повідомлялося 13 березня, спікер парламенту і за сумісництвом в. о. президента України Олександр Турчинов дав дедлайн для складання депутатами-сумісниками мандатів – один тиждень.

25 березня Ірина Сех повідомила, що звернулася до виконувача обов’язків президента України Олександра Турчинова з проханням внести зміни до указу про її призначення головою ЛОДА та призначити її в. о. голови облдержадмінстрації.

«Я депутат-мажоритарник. Я звернулася до виконувача обов’язків президента Олександра Турчинова з проханням внести зміни до указу про моє призначення (головою ЛОДА, – ZIK), щоб я була тимчасово виконувачем обов’язків. Тоді знімається ця проблема (суміщення посад, – ZIK)», – заявила Сех.

Нагадаємо, що раніше саме Ірина Сех критикувала Василя Горбаля, екс-голову ЛОДА, за те, що він порушував законодавство і очоливши ОДА не здав депутатський мандат. 26 серпня 2010 року Львівською облрадою Горбалю була висловлена недовіра. Однією з причин було системне й довготривале порушення статті 3 Закону України «Про статус народного депутата України».

Нагадаємо, 17 квітня ЛОО партії УДАР поширила заяву про те, що Сех формує владу на Львівщині за найгіршими комуністичними зразками. У заяві наголошується, що Ірина Сех досі сидить на двох стільцях – народного депутата та голови ЛОДА, чим грубо порушує закон.

Підхід голови Львівської ОДА Ірини Сех до формування владної команди в області дуже нагадує радянські стандарти. В СРСР право обіймати буду-яку посаду мали лише представники комуністичної партії, тепер на Львівщині – представники ВО «Свобода», – йдеться у заяві Львівського УДАРу.

У документі зазначається, що політичні сили Львівщини, зокрема, партія УДАР офіційно звертались до голови ЛОДА Ірини Сех з кадровими пропозиціями, пропонуючи розділити відповідальність за стан справ в області, однак ці звернення залишилися без уваги очільниці ЛОДА.

Також ударівці висловили зауваження щодо двох представників «Свободи», які, за даними ЗМІ, вже пройшли погодження на посаду заступників голови ЛОДА (Йосиф Ситник та Володимир Харчук, – ZIK).

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 17:49 :00