Новини » Львів 22 квітня, 2014, 17:39
У Буському районі – витік нафти через несанкціоновану врізку у нафтопровід

У ході проведення земляних робіт по пошуку несанкціонованих врізок у магістральний нафтопровід «Дружба «ПАТ « Укртранснафта», що проводились ОАВП ЛВДС «Броди» МН «Дружба « ПАТ «Укртранснафта» 17.04.2014 р. на 23 км магістрального нафтопроводу, було виявлено незаконну врізку у нафтопровід.

У ході проведення земляних робіт .було порушено герметичність в місці врізки у нафтопровід, в результаті чого пройшов вилив нафтопродукту на прилеглу територію.

У результаті виливу нафтопродукту здійснено забруднення нафтопродуктами земельної ділянки площею 3108 м кв. в межах охоронної зони нафтопроводу. На місці аварії, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації М.Яцик, було проведено позачергове засідання районної комісії з питань ТЕБіНС на якій було дано відповідні доручення та вжито відповідні заходи щодо усунення наслідків аварії на нафтопроводі. Про це сьогодні, 22 квітня, повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на дані Буської РДА.

«Земельна ділянка яка була забруднена, перебуває в користуванні Олеського професійного ліцею. Вилив нафтопродукту було локалізовано. Працівниками ОАВП ЛВДС «Броди» МН «Дружба»  ПАТ «Укртранснафта» проводяться відповідні роботи щодо усунення наслідків виливу нафтопродуктів. Відділом інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції Львівської області проведено відбір проб грунту для визначення вмісту нафтопродукту в грунті та проведено обміри забрудненої ділянки в місці виливу нафтопродукту» – повідомили в Буській РДА.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 02:49 :11