Новини » Спорт 19 квітня, 2014, 5:09
Столичний шпажист Віталій Медведєв виграв «золото» чемпіонату України

Киянин Віталій Медведєв досить несподівано став переможцем в особистих змаганнях шпажистів чемпіонату України з фехтування, що триває в столичному легкоатлетичному манежі.

Віталій Медведєв, який займав в національному рейтингу десяте місце, на шляху до золотої медалі переміг двох суперників, які демонстрували найкращі результати по ходу нинішнього сезону, пише xsport.ua.

Так, в 1/4 фіналу він здолав свого земляка Ігоря Рейзліна, що займає друге місце в реєстрі шпажистів – 15:9.

А у вирішальній сутичці він з рахунком 15:13 здолав лідера – Богдана Нікішина з Дніпропетровська, який задовольнився «сріблом».

Крім Рейзліна, бронзову нагороду також отримав Максим Хворост, який поступився в півфіналі Нікішину всього одним уколом – 14:15.

Нагадаємо, у жінок-шпажисток перемогу здобула киянка Фейбі Бежура.

Призери на подіумі (зліва направо): Богдан Нікішин, Віталій Медведєв, Максим Хворост та Ігор Рейзлін

2020-11-26 21:51 :16