Новини » Суспільство 19 квітня, 2014, 14:50
Патріарх Кирил вважає Україну «частиною Святої Русі»

Патріарх Кирил молитиметься про те, щоб в Україні законним чином була обрана влада.

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив уклінну молитву про Україну в храмі Христа Спасителя в Москві і назвав Україну «органічною частиною Святої Русі», – повідомляє УНН

Перед початком молитви він сказав, що «Україна політично є країною – закордоном. Духовно й історично цього ніколи не було. Ми перед Богом один народ, ми сповідуємо одну православну віру, як комусь би не хотілося сказати, що й інші віри сповідує український народ».

У ході молитви предстоятель РПЦ закликав «всіх чад Російської православної церкви» помолитися напередодні свята Великодня «про народ Русі, що живе на Україні».

Він також сказав, що молитиметься про те, щоб в Україні «законним чином була обрана влада і щоб законним чином до Конституції були внесені ті зміни, яких чає сьогодні народ України».

До сьогоднішнього дня патріарх не робив ніяких висловлювань з приводу ситуації в Україні. Оглядачі звернули увагу, що патріарха Кирила не було на зборах в Кремлі, коли президент Володимир Путін оголошував про приєднання Криму до Росії.

Нагадаємо, згідно з багатьма опитуваннями, більшість вірян України відносить себе до православних, причому від третини до половини з них визнає себе вірними УПЦ-КП, яка посідає тим самим перше місце серед українських церков за чисельністю віруючих

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 08:15 :10