Новини » Львів 17 квітня, 2014, 8:22
Збірна Львівщини – чемпіон України з фехтування у чоловічій рапірі

У Легкоатлетичному манежі міста Києва триває ХХІІІ чемпіонат України з фехтування. Вчора, 16 квітня, відбулися командні змагання з фехтування на рапірах серед чоловіків і жінок.

В обох двох видах зброї фінали повністю продублювали торішній результат, пише офіційний сайт Федерації фехтування України.

У чоловіків чемпіонами України знову стали львів’яни – Клод Юнес, Пилип Колесников, Павло Сирачинський і Олексій Стрельцов. У фіналі з рахунком 45:37 вони перемогли киян – Богдана Долженка, Володимира Колтиго, Андіря Погребняка й Тараса Тельниха.

У дівчат «золото» розіграли команди Києва й Миколаєва. Як і торік сильнішою виявилася столична команда в складі Ольги Лелейко, Катерини Ченцової, Ольги Станкевич та вихованки львівської школи фехтування, випускниці Львівського державного університету фізичної культури  Олександри Сенюти. Своїх суперниць киянки перемогли з рахунком 45:24.

До речі кажучи, кияни мали шанс завоювати вчора ще дві нагороди. І в жінок,  і в чоловіків команди Київ-2 боролися за «бронзу». Однак обидві дуелі за третє місце киянами були програні. У чоловічій рапірі Київ-2 поступився збірній Волині (40:45), а в жіночій – реванш за торішній двобій за третє місце узяло Закарпаття (45:39).

Довідка

Фехтування. Чемпіонат України-2014

Київ. Легкоатлетичний манеж

16 квітня

Рапіра. Командні змагання

Чоловіки

1. Львів

2. Київ-1

3. Волинь

4. Київ-2

Жінки

1. Київ-1

2. Миколаїв-1

3. Закарпаття-1

4. Київ-2

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 13:18 :04