четвер, 17 квітня, 2014, 12:10 Регіони
Сашко Білий після Великодня планував одружитися, – брат убитого

З автоматом Калашникова, нестримним характером і сумнівними фактами в біографії – в такому образі на політичній арені Олександр Музичко (Сашко Білий) з’являється раптово.

У лютому Сашка Білого призначили координатором «Правого сектору» на Заході України, а вже в березні він загинув за неоднозначних обставин. За один місяць він стає абсолютним авторитетом для одних і антигероєм – для інших. А суперечки довкола його особи не вщухають навіть після його загибелі у ніч на 25 березня у кафе в рідному селі.

Подробиці життя і смерті Олександра Музичка з’ясовували журналісти спецпроекту «Особливий погляд» (щопонеділка о 22:00 на телеканалі ZIK).

Друг Олександра Музичка журналістам «Особливого погляду» розповів, що  за кілька тижнів до вбивства Сашка за ними стежили. Товариш наказував Білому вдягнути бронежилет. Однак, Музичко знехтував і за три дні до смерті подарував свій бронежилет Дмитру Ярошу, лідерові «Правого сектору».

«Ми з Сашком за два тижні до вбивства їздили на моїй машині, я за кермом, він збоку. Я йому говорив: «Сашко, дивися, знову за нами хвіст». Я його ще постукав по грудях, – чого без бронежилета ?!», – розповів Сергій Пандряк, друг Олександра Музичка.

Нестримний «бандерівець» Музичко – ідеальний герой для антиукраїнської пропаганди в Росії навіть після смерті. В останньому матеріалі російського  телеканалу РЕНТВ йдеться про те, що батьки Сашка для того, щоб розслідувати причину загибелі сина, звернулися до магів та екстрасенсів. Це неабияк стривожило та обурило стареньких.

«Приходим ми на могилу, а там стоять двоє людей. Одна журналістка з Росії, і друга теж росіянка, але вони нам сказали, що живуть в Києві», – розповіла Олена Музичко, мати Олександра.

Потім репортери ще й везуть пригорщу землі з могили до «чарівника» у Москву. Він, начебто, виходить на контакт із духом Білого, який пророкує Україні нову, ще страшнішу революцію.

«Російським ЗМІ важливо було показати, що в Україні хаос, що до влади прийшли бандити, які ігнорують закони і Музичко надавався для цього якнайкраще», – стверждує Ігор Танчин, політолог.

Сашкові Білому також приписують тісний зв'язок з криміналом. Зокрема й рекет у 90-их. Журналісти спецпроекту «Особливий погляд» отримали у МВС офіційне підтвердження щодо судимостей Музичка.

З 1999-го по 2003-ий Сашка Білого утримували в СІЗО, а у 2003 році його засудили до такого ж терміну за вимагання.

                         

Про покійного Музичка у рідному селі Бармаки згадують або добре, або ніяк. Односельчани стверждують, зі зброєю Сашка ніхто в селі не бачив. Кажуть, був добрим чоловіком і  нікого не ображав.

Старший брат Олександра Музичка, Адам, шокував журналістів подробицями з особистого життя Сашка. Вперше за 52 роки Олександр після Великодня планував одружитися!

«Якраз весілля мало бути після Паски. Вона – журналістка. Разом з Сашком жили вже кілька років, готувалися до одруження»,  – розповів Адам Музичко, старший брат Олександра.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-12 10:18 :43