Новини » Львів 16 квітня, 2014, 11:49
У Буському районі місія ОБСЄ проінспектувала підготовку до президентських виборів

15 квітня відбулася зустріч представників місії ОБСЄ з керівним складом Буської РДА з питань спостереження за підготовкою та проведенням дострокових виборів президента України 25 травня 2014 року.

У Буському районі місію представляли довгострокові спостерігачі у складі двох осіб з Португалії та Німеччини. Основне завдання м ісії – оцінка виборчого процесу з точки зору його відповідності зобов’язанням ОБСЄ та іншим міжнародним стандартам демократичних виборів, а також положенням національного законодавства. Про це повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на дані Буської РДА.

Важливі питання, які обговорювалися в рамках зустрічі  – налагодження контактів з всіма суб’єктами виборчого процесу, підготовка приміщень для роботи дільничних виборчих комісій, фінансування виборів, відведення місць для розміщення передвиборної агітації, забезпечення виборчого права представників національних меншин, що проживають постійно на території Буського району, та кримських татар, які тимчасово перебувають в районі. Представники місії ОБСЄ також цікавилися роботою відділу ведення Державного реєстру виборців.

Підсумовуючи зустріч, керівник апарату Буської РДА Юрій Кондзірський подякував представникам за те, що прибули в район, та запевнив у всебічній допомозі та співпраці.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 21:27 :35