Новини » Події

Чорновіл: Кремль пішов у наступ на схід України після візиту туди Яценюка

Місцеві еліти втратили контроль над Донбасом після переговорів прем’єр-міністра Арсенія Яценюка з Ренатом Ахметовим, коли російські спецслужби зрозуміли, що представники місцевої еліти зможуть домовитись з центральною українською владою.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив Тарас Чорновіл.

«Я думаю, в той момент, коли вони побачили, що місцеві еліти можуть піти на торг і дати команду відступитися, в той момент з Росії пішли накази. Згадайте, відразу після від’їзду Яценюка –моментальне захоплення Слов’янську, наступні дії – почала діяти агентура, яка була давно завербована з місцевих, почали працювати (російські диверсанти – ред.), а після того почали вводити вже реальних російських військовослужбовців»,– говорить Тарас Чорновіл.

На думку політика, місцеві еліти втратили повністю контроль над ситуацією в ту ніч, яка настала після перемовин Яценюка з Ахметовим в присутності багатьох місцевих представників влади. З того моменту вони нічого не контролювали.

«В них досить серйозний переляк. Вони побачили ту річ щодо себе, яку ми всі побачили на екранах щодо Горлівської чи Краматорської міліції», – говорить екс-нардеп.

«На сході України теж почалася військова агресія Росії. Вона робиться методами представників ГРУ, тільки не ввели вони туди регулярні війська. Але присутні люди з військової розвідки і ми дуже добре їх бачили. І їх елітні спецпідрозділи», – наголосив Чорновіл.

Loading...