Новини » Політика 15 квітня, 2014, 5:49
Тимошенко планує створити народний рух опору

Кандидат у президенти України, лідер партії « Батьківщина» Юлія Тимошенко ініціює створення народного руху опору, який готова очолити.

«Я вирішила буквально з цієї хвилини зробити все, що від мене залежить для того, щоб підтримати народний рух опору, який треба створювати в Україні з людей, добровільно готових захищати зараз Україну», – заявила Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова» на телеканалі ICTV в понеділок увечері.

Вона зазначила, що в цей рух повинні увійти військові, які мають досвід участі у військових діях, колишні спецназівці, люди, які володіють стратегією військових доктрин.

За словами політика, вже з сьогоднішнього дня починає діяти штаб руху. Кандидат в президенти повідомила, що вранці вона проведе засідання штабу, «який повинен спланувати кожну нашу дію».

«Я прошу всіх, хто готовий захищати Україну, звертатися до нас. Зараз центр знаходитиметься спочатку в штабі нашої партії, а потім ми переїжджаємо на схід, де діятиме за тими планами, які буде розробляти цей штаб», – сказала Тимошенко, пише Кореспондент.

Раніше повідомлялося, що Тимошенко виступає проти силового варіанту вирішення конфлікту на Сході.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 00:22 :19