Новини » Політика 15 квітня, 2014, 6:33
Прокурор Донецької області закликав жителів Донбасу не піддаватися на зовнішні провокації

Прокурор Донецької області Микола Франтовський закликав жителів регіону не піддаватися на прояви зовнішньої агресії.

Про це йдеться в офіційному зверненні Франтовського, поширеному прес-службою прокуратури області, пише УНІАН.

«У зв’язку з подіями, які відбуваються у Донецькій області в останні дні, впевнений, що кожен житель регіону задає собі надважкі питання. Сьогоднішні випробування – це той іспит, який ми маємо пройти разом», – сказано у зверненні.

Прокурор підкреслив: «Тому я звертаюся до всіх, кому не байдуже майбутнє цього краю, залишатися критичними до тих подій та інформації, яка зараз лунає з різних джерел. А найголовніше – відмежуватися від тих сил, які зацікавлені в кровопролитті та зіткненнях з правоохоронними органами».

Франтовський переконаний, що в будь-якому цивілізованому суспільстві на першому місці завжди стоїть закон, і лише дотримання законності є запорукою спокою і можливості вести мирний діалог у суспільстві, яке вимагає змін.

«Можу вас запевнити в тому, що органи прокуратури продовжують виконувати свій обов’язок, який на них було покладено суспільством. Законність – це головний принцип, який сповідують усі силові органи», – заявив прокурор.

«У цей без сумнівів важкий час закликаю всіх жителів Донбасу до єдності та застерігаю – не піддаватися на прояви зовнішньої агресії. У нас є спільна мета – зберегти єдину країну і будувати її за тими принципами, яких ми дотримуємося», – йдеться у зверненні Франтовського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 01:42 :09