Новини » Регіони

На Волині ДСНС отримала нову техніку

У Луцьку в бойовий розрахунок підрозділів ДСНС надійшли дві одиниці нової сучасної пожежно-рятувальної техніки: пожежна автоцистерна середнього типу та автомобіль для оперативно-координаційного центру.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі ДСНС у Волинській області.

Автомобілі закуплені в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Розвиток потенціалу рятувальних служб Польщі та України», що співфінансується Європейським Союзом по програмі «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013».

Пожежна автоцистерна на шасі автомобіля «Тата» обладнана ємністю для води об’ємом 4 кубічних метрів, сучасним водяним насосом, боновими загородженнями та скімером для збирання нафтопродуктів з поверхонь водойм, а також хімічними костюмами типу WorkStar PVC для захисту особового складу під час ліквідації наслідків хімічних аварій. Крім того, цей автомобіль забезпечений пожежно-рятувальним обладнанням для надання допомоги людям під час ліквідації ДТП і пожеж в житлових будинках.

Автомобіль оперативно-координаційного центру облаштований на шасі Volksvagen T5 і дозволяє швидко здійснити доставку керівного складу до місця виникнення надзвичайної ситуацій. Автомобіль забезпечений необхідними сучасними засобами зв’язку і комунікацій для здійснення оперативного і ефективного керівництва ліквідацією кризових ситуацій.

 

Loading...