Новини » Політика

Яценюк закликає політичну еліту Східної України приєднатися до конституційного процесу

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликає політичні еліти, що представляють східну Україну, взяти активну участь у процесі внесення змін до Конституції України.

«Ті політичні еліти, які представляють східну Україну, сподіваюся, візьмуть найактивнішу участь у процесі зміни Конституції та в процесі збереження України як єдиної, унітарної та цілісної країни», – сказав він на засіданні парламентської конституційної комісії в понеділок у Києві.

Прем’єр зазначив, що під час проведення реформи місцевого самоврядування українська влада захищатиме права національних меншин і російськомовного населення, а також права кожної території країни.

«На жаль, ті терористи, які перебувають сьогодні на сході України, вийшли не за права донеччан, луганчан або якоїсь іншої області. Вони вийшли з однією метою – розколоти країну й українську державність», – додав він.

А.Яценюк закликав усі політичні сили об’єднатися для внесення змін до Конституції, ухвалення Бюджетного та Податкового кодексів, для того, щоб передати повноваження і фінансові ресурси регіонам, скоротити та зменшити вплив апарату центральної влади на місцеве самоврядування.

Прем’єр вважає, що новий Податковий кодекс має бути розроблений цього року, ухвалений у 2015-му для того, щоб у 2016-му році була можливість кардинально змінити податкову систему, зменшити кількість податків, а також надати право органам місцевого самоврядування чітко адмініструвати стягувані на місцях податки, пише Інтерфакс.

 

Loading...