Новини » Львів 11 квітня, 2014, 12:40
«Зробимо Україну чистою!»: у Львові пройде акція з прибирання парків

12 квітня Львів приєднається до всеукраїнської екологічної ініціативи «Зробимо Україну чистою!» та візьме участь у встановленні нового всеукраїнського рекорду з прибирання сміття.

Про це повідомили сьогодні у прес-службі Львівської міської ради.

Метою ініціативи «Зробимо Україну чистою!» є виховання культури дбайливого ставлення до навколишнього середовища через прості спільні дії звичайних громадян.

Акція відбуватиметься в 11 найбільших парках та зелених зонах міста з 11:00 до 14:00. На прибирання вийдуть великі компанії та молодіжні громадські організації, студенти та школярі, волонтери та всі небайдужі до власного життєвого простору львів’яни. Ця громадська волонтерська ініціатива спрямована на зростання особистої відповідальності жителів міста та вміння співпрацювати один з одним.

«Не лише зробити країну чистою один раз в рік, за тиждень до Великодня, а насправді допомогти зрозуміти людям, що їхній життєвий простір, їхня вулиця, дитячий майданчик залежать не від ЖЕКу, а від них самих – хоча б уже від готовності донести сміття до урни», – зазначають організатори.

Також під час акції місто візьме участь у встановленні нового всеукраїнського рекорду – о 13:00 у всіх локаціях, де проходитиме прибирання, відбудеться флешмоб з найбільшої кількості сміття, зібраного за 1 секунду.

Довідка.

Екологічна акція «Зробимо Україну чистою!» є частиною міжнародної ініціативи «Let’sDoIt», заснованої 2007 року у Естонії. У 2014 році до участі у акції долучилось вже близько 110 країн. У 2013 році в Україні в ініціативі взяло участь 130 тисяч українців у понад 200 населених пунктах, зокрема близько 4300 волонтерів підтримали акцію у Львівській області.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 20:31 :02