Новини » Регіони 11 квітня, 2014, 13:01
У Рівному «Правий сектор» захопив офіс КПУ й спалив твори Леніна

11 квітня в Рівному на вулиці Драгоманова, 1, де розташований офіс обласної організації Комуністичної партії України, проведено акцію протесту, результатом якої стало опечатування приміщення, винесення майна та спалення друкованої продукції, що була в офісі.

Про це повідомляє власкор IA ZIK.

Організаторами акції виступили «Правий сектор» Рівненщини, громадські активісти області.

Учасники акції вимагали припинити діяльність КПУ, а приміщення, в яких розміщено офіси партії, повернути у власність територіальних громад. На їх переконання, підставою для цього є потурання керівництва КПУ сепаратистським діям на сході і півдні України, порушення комуністами законів держави.

Під час проведення акції з партійного офісу було вилучено літературу, газети, з-поміж яких було чимало газет «Свобода», портрети Маркса, Леніна, бюсти Леніна та Сталіна. Крім того, були знайдені російські георгіївські стрічки.

Як переконують керівники акції, портрети та бюсти вони передадуть до музею. Літературу та друковані періодичні видання було одразу спалено на подвір’ї будинку.

Люди, котрі були в офісі, опору не чинили та залишили приміщення. Не обійшлося без конфліктів між жінками-прихильницями комуністів та жінками-прихильницями «Правого сектору». До фізичного протистояння не дійшло.

«Ці дії я оцінюю як тероризм, як рейдерське захоплення приміщення, яке знаходиться в приватній власності з усіма подальшими висновками. Ми обговоримо наші дії. Я керую обласної організацією КПУ, а не приміщенням. Приміщення – у приватній власності. Дії будуть адекватними. Реакція буде адекватною», – зазначив перший секретар Рівненського ОК КПУ Олександр Вознюк.

«Петро Симоненко принизив гідність українців – на сесії виступив із закликом підтримати сепаратистські дії, які вчиняються сьогодні на півдні та сході України. Тому ми виступили із заявою про припинення діяльності Комуністичної партії на теренах області. Ті речі, які ми тут найшли, а це російські триколори, підтверджує те, що Комуністична партія працює на Росію», – прокоментував керівник «Правого сектору» Рівненщини Роман Коваль.

Правоохоронці, які були присутні на місці, у перебіг подій не втручалися, а заступник начальника УМВС України в Рівненській області Олег Берест від коментарів утримався.

Приміщення опечатали і повісили відповідні таблички.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:01 :37