Новини » Львів

У Бродах освятили приміщення офісу ГО «Союз поляків «Білий орел»

Перший заступник голови Бродівської райдержадміністрації Оксана Прокопець, голова Бродівської районної ради Ольга Шайдулліна та її заступник Руслан Шишка взяли участь в урочистому відкритті філії в м. Броди громадської організації «Союз поляків «Білий Орел».

Презентував організацію голова Львівської міської громадської організації «Союз поляків «Білий орел»« Сергій Лук’яненко. Також на урочисте відкриття прибули бродівчани з польським корінням – члени філії цієї організації, священики УГКЦ і РКЦ, які спільно провели освячення приміщення. Про це повідомив кореспондент ІА ZIK з посиланням на голову Бродівської філії ГО «Союз поляків «Білий орел»« Наталію Бегіашвілі.

Сергій Лук’яненко запевнив, що діяльність організації буде спрямована виключно на зміцнення національної єдності українського народу та налагодження дружніх відносин між польським та українським народами.

Планується, що багато уваги приділятиметься вивченню польської мови, культури та історії. З цією метою вже в найближчий час при офісі розпочнуть діяти мовні курси польської мови.

Нагадаємо, що філія «Союз поляків «Білий орел»« у Бродах була відкрита у вересні минулого року.

 

Loading...