Новини » Політика

Вірити в краще і триматися разом, – закликають українців священики та астрологи

Астрологи і священики, незважаючи на «атаку» Марсу та дивні збіги, радять українцям триматися разом

За кілька днів червона планета наблизиться на рекордно близьку відстань до Землі. І візуально збільшиться в 10 разів. Астрологи вже вгледіли в цьому явищі особливий знак. Адже Марс ще називають «планетою війни». Натомість, про дивні явища, які збіглися з подіями в Україні, говорять і священнослужителі, бо уже втретє всі загострення конфліктів в Україні збігаються з великими церковними датами.

Про це повідомляє ТСН.

У київській обсерваторії перебувають в очікувані небесних подій. І йде мова не лише про войовничий Марс. Він і справді наближається. Однак це лише «квіточки». На квітень припали ще й два затемнення: 15 числа – Місяця, 29 – Сонця. Однак нічого дивного у цьому науковці не бачать.

Затемнення українці не побачать. Більше пощастило американцям та автралійцям, проте сам факт неабияк стурбував астрологів. Мовляв, не побачимо, так відчуємо. У купі з великим Марсом, астролог Віктор Базилей радить готуватися до не дуже приємних подій. Це час болючого закінчення одного циклу і початку нового. Боятися радить передусім добре знаним людям, наприклад, зірок чи політичних діячів. Кінець деяких – неминучий. За словами астролога, конфлікт в Україні – далекий від розвʼязання. А те, що отримаємо в результаті, стане несподіванкою для всіх.

Дивну тенденцію уже втретє спостерігають священики щодо перипетій в Україні. Початок протистоянь на Грушевського збігся зі святом Водохреща. Окупація Криму росіянами стартувала в перший день великого посту, а вчорашня активізація сепаратистів на Сході сталася на одне з найбільших церковних свят – Благовіщення.

14 квітня Марс наблизиться максимально близько до Землі Священики переконують, що злі сили починають свою активність в моменти духовних свят, тому на їхньому боці не може бути перемоги. Вірити чи не вірити в дивні знаки та збіги, вплив великого Марса і зроблені висновки – це, звісно, справа кожного. Однак спільна порада всім, яку дають і священнослужителі, і науковці, і астрологи: вірити в краще і триматися разом.

 

Loading...