Новини » Львів 9 квітня, 2014, 17:11
Майданівські вірші зібрали у збірку

У Львові відбулася презентація першої збірки поезій про Небесну сотню.

Як повідомляє кореспондент ІА ZIK, збірку представили публіці у книгарні «Книжковий дворик».

Книга побачила світ у чернівецькому видавництві «Букрек», упорядник Леся Воронюк. До неї увійшли вірші, написані як поетами-аматорами так і відомими авторами. Серед них – Дмитро Павличко, Мар’яна Савка, Іздрик, Олексадр Ірванець та інші. За словами ініціатора презентації Любові Хомчак, надзвичайно важливо зберегти пам’ять про ті події, емоції та про тих людей, які віддали своє молоде життя за Україну.

Присутні не стримували сліз, коли слухали Володю Дітчука. Він написав лист до свого друга Ігоря Костенка, який загинув на Майдані. Вони познайомились там, пережили багато трагічних подій разом, але не повернулися разом додому.

Як повідомила упорядник книги Леся Воронюк, на оголошення у соцмережах та ЗМІ про пошук поезій на тему Майдану, відгукнулось дуже багато людей. Вони надсилали свої поезії, а також вірші друзів, знайомих. Автори деяких з них й досі не відомі.

Збірка оформлена малюнками, які художники розповсюджували у всесвітній павутині. Обкладинкою книги є картина художниці Марії Федюк, що якнайкраще змалювала бойовий дух героїв на Майдані.

Наклад збірки поки невеликий – лише 1000 примірників. Проте за короткий час ця книга стала настільки популярною, що видавці мають намір суттєво збільшити тираж.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:20 :10