Aнонси

усі анонси
Новини » Луцьк 903

На Волині активісти не дають працювати судді, який перебуває під слідством

Активісти Самооборони Волині завітали до судді Ківерцівського районного суду Івана Підгорного з метою переконати його не вести більше судових засідань, адже той ще досі перебуває під слідством.

До судді 4 квітня прийшло близько 30-ти активістів, – повідомили IA ZIK у прес-службі Самооборони Волині.

Як стало відомо Ківерцівській сотні Волинської Самооборони, Іван Підгорний повинен був вести того дня судове засідання. Тож, активісти вирішили навідатися до нього, аби переконати його не проводити засідання.

Нагадаємо, що 1 квітня Волинська Самооборона уже відвідувала суддю. Тоді у нього також мало бути судове засідання, але через його відсутність, воно не відбулося.

«Він сидів в себе в кабінеті в мантії та з суддівським знаком. Мав намір йти в судову залу для проведення судового засідання», – розповідає самооборонівець Андрій Омельчук.

Проте активісти зупинили його. Під час діалогу з присутніми, суддя Підгорний підтвердив, що відсудив свою зарплату, яку не отримував під час відсторонення від виконання обов’язків через порушення кримінальної справи. Також, за словами Омельчука, суддя запевняв, що він постраждалий у цій ситуації.

«Є фотозйомка. Були мічені гроші. Всі ці матеріали слідства є. Якщо після цього людина вважає себе невинуватою – це жах», – заявляє самооборонівець Омельчук.

На його думку, суддя Підгорний не має права вести судові засідання і справи громадян, адже сам через отримання хабара перебуває під слідством.

Після довгих переконань Підгорний зняв із себе мантію, одягнувся і пішов з приміщення суду.

«Коли є така правова колізія, то якби б він був добросовісний, то міг би піти у відпустку і не вести справи громадян», – додав Омельчук.

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News