Новини » Події 1 квітня, 2014, 21:16
В Україну безконтрольно прибувають російські військові в цивільному, – «Спільна справа»

За інформацією Кримського відділення Громадянського руху «Спільна Справа», в останній тиждень з Сімферополя на материкову Україну масово відправляють російських військових в цивільному. Як залізничним, так і автотранспортом. При цьому жодного серйозного контролю при перетині кордонів окупованого Криму ані українськими прикордонниками, ані митниками не здійснюється.

Про це повідомляє прес-служба Громадянського руху «Спільна Справа».

«Спільна справа» нагошує: «Звертаємо увагу СБУ, Прикордонної та Митної служб на цей факт, вимагаємо негайно розпочати справжній ретельний догляд усіх осіб, які прибувають з Криму, в першу чергу, безпосередньо на кордоні з АР Крим».

«Немає сумнівів, що російські військові можуть накопичуватись в окремих регіонах для фізичної підтримки проросійської «п’ятої колони» та виконання диверсійно-розвідувальних завдань, щоб створити гучні провокації на Сході та Півдні України з метою остаточно дестабілізувати загальну напружену ситуацію, спричинити громадянські зіткнення, дати формальний привід РФ для чергових мілітарних дій вже на материковій частині України», – додають у громадському русі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 11:00 :13