Новини » Економіка 1 квітня, 2014, 9:04
Росспоживнагляд: Україна не інформувала РФ про усунення порушень на «Рошен»

На засіданні комітету Світової організації щодо санітарних і фітосанітарних заходів представники Російської Федерації заявили, що Україна не надала інформацію про усунення порушень на фабриках компанії Roshen.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Росспоживнагляду.

«Також Росія повідомила Комітету СОТ СФС (із застосування санітарних і фітосанітарних заходів, – ред.), що, незважаючи на кілька раундів переговорів між компетентними органами сторін, Україною досі не представлені матеріали про заходи, які забезпечують усунення виявлених порушень», – йдеться в повідомленні.

Україна на засіданні СОТ підняла питання щодо обмежень імпорту на територію Російської Федерації кондитерської продукції українського виробництва.

У відповідь представники Російської Федерації (Росспоживнагляд) підкреслили, що причиною призупинення ввезення кондитерської продукції марки Roshen стало запобігання шахрайським діям в торгівлі, що не пов’язано з санітарних або фітосанітарних питаннями.

Нагадаємо, Україна звинувачує російську владу в незаконної конфіскації виробничих потужностей української кондитерської корпорації Roshen, пише «РБК-Україна».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 11:57 :31