live
Новини » Київ 2777

«Народний контроль. Спецвідрядження»: кому належить волинське «Межигір’я»?

Найрейтинговіший проект телеканалу ZIK «Народний контроль» запускає підпроект про статки посадовців Західної України.

З 1 квітня в ефірі телеканалу ZIK стартує підпроект відомої програми журналістських розслідувань «Народний контроль» - «Народний контроль. Спецвідрядження». Щовівторка о 22:25 журналісти проекту пропонуватимуть 10-хвилинний сюжет-розслідування про статки чиновників Західної України. У прем’єрному випуску - деталі життя начальника Волинського обласного управління лісового господарства Богдана Колісника.

Перший  випуск «Народного контролю. Спецвідрядження» - це конкретні факти та сенсаційне відео, які покажуть, чому мисливське господарство пана Колісника величають не інакше, як волинське «Межигір’я».

«Журналісти «Народного контролю» готують цілу серію сюжетів про маєтки і статки новопризначених чиновників у Західній Україні. А також про тих, чиє сумнівне корупційне минуле вже доведено. Попри це навіть при новій владі, такі особи залишаються на посадах, - розповідає керівник програми журналістських розслідувань «Народний контроль» Лілія Лисенко. – Кожен випуск матиме свого героя.  Це люди, про яких ми уже робили розслідування, а є й такі, про кого нам розповідають наші глядачі. Практично щодня ми отримуємо повідомлення приблизно однакового змісту: подивіться, як живеться такому то чиновнику, подивіться,  в якій розкоші він купається».

Зазначимо, «Народний контроль» присвятив кілька прямих ефірів програми призначенням, що в останній місяць здійснили вчорашні опозиціонери, а нині – влада. Так, журналісти довели: у теплі владні крісла повертаються старі кадри, а подекуди ті, хто працював на режим Януковича. Тож вимоги Майдану про повне перезавантаження влади та люстрацію – проігноровано.  Призначення, що викликають щонайменше здивування, - не поодинокі, а майже тенденційні.

Власне, «Народний контроль. Спецвідрядження» і доведе це через демонстрацію життя конкретних персонажів, що працюють на посадах у всіх областях Західної України.

«Українці очікують суттєвих та кардинальних змін у країні, а нова влада діє за принципом попередньої, – каже автор та ведучий програми «Народний контроль»  Дмитро Добродомов. – Ми знову бачимо приклади кумівства, земляцтва, партійних квот і банальних торгів за посади. Це те, проти чого боровся Майдан.

Щоби зламати цю систему, люди віддавали своє життя. Та якщо політики гадають, що їхні нинішні рішення залишаться непоміченими, то, звісно ж, помиляються.  Журналісти, програма “Народний контроль” своєю роботою та розслідуваннями докладатимуть максимум зусиль, щоби люстрація тривала, а відтак відбулося і максимальне очищення влади. Жодне сумнівне призначення не пройде повз нашу увагу. Ми готові показати, як живеться і в яких маєтках особи при посадах. І думаю, нинішнє суспільство готове зробити правильні висновки стосовно кожного із них».

Нагадаймо, що з квітня програма журналістських розслідувань  «Народний контроль» (щосереди о 22:00 на телеканалі ZIK)  змінює формат і стане відкритим майданчиком для активних, успішних та ініціативних людей, які готові запропонувати конкретні кроки для реформування моделі держави.

За словами  автора та ведучого програми Дмитра Добродомова, сьогодні мало ставити питання: «Хто винен?». За відповіддю на нього конкретними фактами та доказами має йти наступне: «Що робити?». І Майдан показав: в Україні є дуже багато самоорганізованих, активних людей, які справді знають, як діяти. Головне, їх почути.

«Ці люди затято боролися за іншу модель керування державою. Вони мають чимало думок, ідей щодо того, які конкретні зміни потрібні в тій чи іншій сфері, – стверджує Дмитро Добродомов. – Ми повинні популяризувати їхні ініціативи, разом тиснути на владу. Саме тому наша програма переходить у дещо інший формат. Ми показуватимемо, що змінилося і чи змінилося взагалі після Майдану. А, головне, фахові люди розповідатимуть про конкретні кроки для того, щоб країна почала жити за новими правилами, коли громадянин, його права, свободи, верховенство права, справедливість, відкритість – на першому місці».

Loading...
Loading...
Loading...