live
Новини » Регіони

Громадськість Рівненщини висловить свою позицію щодо вбивства Сашка Білого

28 березня в актовій залі Рівненської облради відбудуться відкриті збори громадської координаційної ради у Рівненській області.

Як повідомили власкору IA ZIK у прес-службі Рівненської обласної ради, в порядку денному зібрання – визначення позиції громадськості Рівненщини щодо убивства лідера «Правого сектору» в Західній Україні Олександра Музичка та прийняття рішення щодо цього питання.

Нагадаємо, учора аналогічне питання розглядалося на позачерговій сесії Рівненської міської ради. Депутати ухвалили звернення до громадськості України, виконувача обов’язків президента держави Олександра Турчинова.

«Вважаємо вбивство керівника «Правого сектору» в Західній Україні Олександра Музичка політично замовним вбивством. Вимагаємо звільнити міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Генеральній прокуратурі та СБУ України провести розслідування та відкрити кримінальне провадження проти Арсена Авакова, залучивши до розслідування міжнародних фахівців, представників засобів масової інформації та громадськості», – зазначається в тексті звернення.

Депутати Рівнеради вимагають оприлюднити деталі операції із затримки Олександра Музичка та її виконавців.

Крім того, у зверненні йдеться і про затриманих під час операції осіб та про вимогу їх негайного звільнення.

Депутати Рівнеради запропонували підтримати текст звернення своїх колег з інших міст України.

 Loading...
Loading...
Loading...