Новини » Політика 27 березня, 2014, 15:23
ГПУ відкрила справу на посадовців Міндоходів, які безпідставно «трусили» «Рошен»

Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження стосовно службових осіб Міністерства доходів і зборів України, які безпідставно нарахували 118 млн грн фінансових санкцій з підприємств групи «Рошен».

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Головне управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту провело перевірку за зверненням дочірнього підприємства «Кондитерська корпорація «Рошен» щодо законності дій посадових осіб Міністерства доходів і зборів України та його територіальних органів під час здійснення контрольно-перевірочних заходів щодо підприємств групи «Рошен».

Як повідомляють у ГПУ, в ході перевірки було встановлено, що службові особи міністерства упродовж 2013-2014 років усупереч вимогам Податкового кодексу України безпідставно призначили та провели 44 перевірки дотримання вимог податкового та іншого законодавства 22 підприємствами групи «Рошен». За їх результатами, із цих підприємств до бюджету необґрунтовано донараховано 118,2 млн грн фінансових санкцій та порушено 23 кримінальні провадження, які у лютому-березні цього року закриті на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 Кримінального процесуального кодексу України.

За даним фактом Генеральною прокуратурою України внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення службовими особами Міністерства доходів і зборів України кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем).

Окрім того, 26 березня ГПУ внесла подання до Міністерства доходів і зборів України про усунення порушень норм Податкового кодексу України, причин цих порушень та умов, що їм сприяють, а також про притягнення винних осіб міністерства та його територіальних органів до встановленої законом відповідальності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 23:42 :58