Aнонси

усі анонси
Новини » Регіони 513

На Закарпатті троє школярів отруїлися невідомою речовиною

На Закарпатті троє учнів, один 16 та двоє 17 років, потрапили у стаціонарне відділення Перечинської районної лікарні через отруєння невідомою речовиною.

Обставини, за яких діти отримали важкі травми наразі встановлюються. Подія внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань Перечинського райвідділу міліції. Про це ІА ZIK повідомили у Перечинському РВ УМВС.

Троє учнів, що вчилися в ліцеї на перерві пішли до річки, яка протікає недалеко, та розмістившись на березі, випили речовину невідомого походження.

Троє школярів якраз поверталися до класу, коли їх побачили викладачі. Дорослі одразу зрозуміли, що дітям потрібна медична допомога і визвали швидку.

У вкрай важкому стані неповнолітніх було доставлено до Перечинської районної лікарні, а згодом – до дитячої обласної лікарні у місті Мукачевому.

За попереднім висновком районних медиків, учні отруїлися речовиною невідомого походження. Наразі проводиться експертиза, аби встановити, яку саме речовину вживали діти, хоча самі ж школярі були переконані, що вживали горілку. Також з’ясовуються усі інші обставини по даному кримінальному провадженні.

 

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News