Новини » Регіони 24 березня, 2014, 11:50
На Волині активісти «Правого сектору» охороняють кордон із Білоруссю

Бійці «Правого сектору» уже другий тиждень допомагають охороняти державний кордон з Білоруссю: живуть активісти у польових умовах та щоденно роблять обходи до 14 кілометрів.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі «Правого сектору» Волині.

Так, активісти патрулюють біля пунктів пропуску «Доманово» та «Самари».

За словами керівника силового блоку «Правого сектору» Сергія Мерчука, регулярно на чотири дні відправляють людей охороняти білоруський кордон. Перед тим для них проводять інструктаж і навчання щодо відповідної служби.

«Допомагати прикордонниками почали два тижні тому, адже 70% особового складу відправили на Схід України», – розповів він. Загалом охороняє кордон 40-50 активістів.

«Завдяки спільній охороні прикордонників і активістів «Правого сектору» та «Самооборони» зменшилася кількість контрабанди», – додав Сергій Мерчук.

Також один із бійців «Правого сектору» зазначив, що спільне патрулювання полегшило роботу прикордонникам, оскільки тривалий час їм доводилося патрулювати вночі.

«Заступаємо на денне і нічне чергування. Автомобіль прикордонників розвозить нас пости. Зокрема, доводиться долати і 14 кілометрів щодня. Повертаючись на місце табору одна група відпочиває, решта заступає в наряд», – розповів він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:14 :18