Новини » Світ 21 березня, 2014, 1:51
Німеччина і Великобританія призупинили військовий експорт до Росії

Уряди Німеччини і Великобританії призупинили експорт продукції військового і подвійного призначення на Росію. Зокрема, Німеччина відмовилася від поставок Росії бойового тренажерного комплексу. Великобританія ж призупинила дію ліцензій на виробництво на території Росії снайперських гвинтівок, патронів, а також деяких деталей для літаків і гелікоптерів.

Про це інформує уточнює Jane’s.

Міністерство оборони Росії і німецька компанія Rheinmetall уклали контракт на будівництво цифрового центру бойового навчання в Муліно Нижегородської області у 2011 році. Сума угоди склала 100 млн доларів.

У свою чергу Великобританія у 2013 році видала російським оборонно-промисловим підприємствам кілька ліцензій на виробництво снайперських гвинтівок, різних типів боєприпасів, а також запчастин для літаків і гелікоптерів. Загальна вартість призупинених ліцензій становить 80 млн фунтів стерлінгів (133 млн доларів).

Ухваливши рішення щодо припиненні військового експорту уряди Німеччини і Великобританії заявили, що воно пов’язане з кризою у Криму і приєднанням півострова до Росії.

Про припинення військового експорту також задумалася й Франція, яка займається будівництвом двох вертольотоносців типу «Містраль» на замовлення міноборони РФ. Конкретне рішення поки що не прийняте.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 23:28 :24