Новини » Події

Самооборону Криму потрібно роззброїти і розформувати, – Меджліс

Меджліс кримськотатарського народу закликав владу Криму роззброїти місцеву самооборону.

Про це йдеться у зверненні Меджлісу на Facebook, повідомляє РБК-Україна.

«З метою запобігання на кримській землі будь-яких випадків насильства Меджліс кримськотатарського народу закликає відповідальні сторони... встановити за органами міліції виконання функцій забезпечення особистої безпеки громадян, захисту їх прав і свобод, законних інтересів... роззброїти і розформувати всі інші формування громадян, які незаконно поклали на себе функції міліції та інших правоохоронних органів», – йдеться в повідомленні.

Меджліс підкреслив, що в основу взаємовідносини між кримською владою і кримськотатарським народом повинні бути покладені норми декларації ООН про права корінних народів.

«Також закликаємо владу Криму забезпечити виконання постанови Верховної Ради Автономної Республіки Крим № 1208/30-10 від 11 березня 2014 року «Про гарантії відновлення прав кримськотатарського народу та його інтеграції у кримське суспільство», – підкреслюється в повідомленні.

Меджліс також закликав керівників органів державної влади, правоохоронних і судових органів, а також керівників установ, організацій та підприємств усіх форм власності забезпечити рівні умови виконання професійних обов’язків усіма службовцями і працівниками на місцях, виключивши елементи упередження та політичного тиску.

 

Loading...