Новини » Львів 19 березня, 2014, 14:55
Жовква та Кам’янка-Бузька отримають по 400 тис. грн на енергозбереження

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій, перший секретар Посольства Швеції в Україні Убба Фурел та президент Фонду «Східна Європа» Віктор Лях оголосили назви міст-переможців конкурсу, які отримають по 400 тис. грн на реалізацію заходів з енергозбереження.

Визначали переможців конкурсу в рамках реалізації Програми «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини». Отож, переможцями вказаного конкурсу стали міста Жовква та Кам’янка-Бузьк, а міські голови цих населених пунктів Львівської області отримали сертифікати – кожен на 400 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Відзначимо, що окрім фінансування у розмірі 400 тис. грн, яке буде виділене на реалізацію проекту покращення енергоефективності на базі об’єктів соціальної інфраструктури, містам (Жовкві та Кам’янка-Бузьку) також буде надана комплексна інформаційна та експертна підтримка.

Сама ж Програма «Розумне енергоспоживання для добробуту громад Львівщини» є спільною ініціативою Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації та Фонду «Східна Європа«, яка реалізується за підтримки Швецького агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida) через Посольство Швеції в Україні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 02:10 :27