Новини » Спорт 18 березня, 2014, 23:54
Українські фехтувальники бойкотують змаганням на території Росії

Українські фехтувальники відмовляються брати участь у змаганнях, що проводяться в Росії. Про це йдеться в заяві Федерації фехтування України. Причина відмови – загибель прапорщика Какуріна С.В. під час штурму в Сімферополі.

На офіційному сайті Федерації фехтування України опубліковано повний текс зяви, який пропонується вашій увазі.

«Шановні громадяни України, шановне міжнародне спортивне співтовариство!

До останнього моменту спорт залишався поза політикою, однак 18 березня відбулися події, які не може залишити без уваги Федерація фехтування та збірна команда України – під час штурму 13-го фотограмметричного центру Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України в Сімферополі російськими військовослужбовцями був убитий громадянин України прапорщик Какурін С.В., а також були поранені ще кілька українців.

У зв'язку з цими трагічними подіями жіноча і чоловіча збірні команди України з фехтування на шаблях відмовляються брати участь в турнірах, що проходять на території Російської Федерації і, зокрема, анулюють заявку на участь українських фехтувальників у етапі Кубка Світу «Московська шабля-2014», який відбудеться 21–23 березня в м. Москва», – йдеться в заяві.

Таким чином, турнір бойкотують: олімпійські чемпіонки Пекіна-2008 Ольга Харлан, Ольга Жовнір і Галина Пундик, чемпіонки світу 2013 року у командних змаганнях Олена Вороніна і Аліна Комащук, бронзові призери чемпіонату Європи 2013 року у командних змаганнях Олег Штурбабін, Дмитро Бойко, Дмитро Пундик і Андрій Ягодка, а також заслужені тренери України Гарнік Давидян і Валерій Штурбабін.

Також Федерація фехтування України висловлює глибокі співчуття родині загиблого прапорщика».

Нагадаємо, російські військові припинили стріляти лише після вбивства українського прапорщика Какурін С.В.

Сборная Украины по фехтованию / nffu.org.ua

Українські шаблістки, які є лідерами світового рейтингу, до Москви не поїдуть 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 14:21 :18