live
Новини » Регіони

Директора волинського «Еліта-центру» залишили на волі

Суд залишив на свободі директора Ковельського житлово-будівельного комбінату, якого звинувачують у привласненні 10 мільйонів гривень.

На Волині прокуратура області підтримала державне обвинувачення у кримінальній справі щодо директора Ковельського житлово-будівельного комбінату.

Вироком Камінь-Каширського районного суду посадовця визнано винним у зловживанні повноваженнями, яке спричинило тяжкі наслідки (кримінальне правопорушення, передбачене частиною 2 статті 364-1 Кримінального кодексу України). Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що він як посадова особа у 2006-2008 роках уклав із майже чотирма десятками громадян договори підряду на капітальне будівництво за їхні кошти двох житлових будинків у Ковелі.

Замовники будівництва на виконання умов договорів у період з липня 2006 року по липень 2009 року сплатили на рахунок ТОВ «Ковельський ЖБК» загалом майже 10 мільйонів гривень.

Директор ЖБК, зловживаючи своїми повноваженнями, витратив ці кошти на власний розсуд.

Не побудуваши будинків та не маючи коштів для повернення їх замовникам, посадовець подав до Господарського суду Волинської області заяву про порушення справи про банкрутство ТОВ «Ковельський ЖБК», внаслідок чого товариство було визнане банкрутом, що спричинило охоронюваним законом інтересам громадян – замовників будівництва тяжкі наслідки.

Вироком суду директору ЖБК призначено покарання у виді штрафу у розмірі 306 тисяч гривень із позбавленням права 3 роки обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків.

Окрім того, посадовець повинен відшкодувати потерпілим від його дій громадянам матеріальні й моральні збитки.

Прокуратурою Волині цей вирок буде оскаржено в апеляційному порядку з підстав м’якості призначеного покарання.

 Loading...
Loading...
Loading...