live
Новини » Політика

У Росії проти Тягнибока порушили кримінальну справу

Стосовно лідера української партії «Свобода» Олега Тягнибока, а також деяких членів УНА-УНСО порушено кримінальну справу за фактом створення озброєної банди.

Про це повідомив Інтерфаксу офіційний представник СКР Володимир Маркін.

Зокрема, за словами В. Маркіна, О. Тягнибок виступав проти федеральних сил на боці чеченських сепаратистів у 90-і роки.

В. Маркін зазначив, що Головне слідче управління СКР у Північнокавказькому федеральному окрузі порушило кримінальну справу стосовно О.Тягнибока, а також членів УНА-УНСО Ігоря Мазура, Валерія Бобровича, Дмитра Корчинського, Андрія та Олега Тягнибоків, Дмитра Яроша, Володимира Мамалиги та інших поки що не встановлених слідством осіб.

«Залежно від ролі кожного вони підозрюються у скоєнні злочинів, передбачених ст. 209 КК РФ (створення стійкої озброєної групи (банди) з метою нападу на громадян, керівництво такою групою (бандою) і участь у нападах)», – зазначив В.Маркін.

За його словами, під час розслідування кримінальної справи про бойові сутички незаконних озброєних формувань під керівництвом Шаміля Басаєва та Хаттаба з військовослужбовцями 76-ї Псковської дивізії ПДВ на території Чеченської Республіки було отримано відомості про організацію банди з членів УНА-УНСО та їх участі в бойових діях проти федеральних сил на боці сепаратистів у період 1994-1995 років.

«Слідство вже зібрало достатньо доказів, які дають змогу найближчим часом винести постанову про притягнення зазначених осіб як обвинувачуваних, заочне обрання стосовно них запобіжних заходів у вигляді взяття під варту й оголошення їх у розшук», – сказав В.Маркін.

 Loading...
Loading...
Loading...