Новини » Політика 13 березня, 2014, 0:02
Влада має бути чесною: якщо «здаємо» Крим, то час подумати, як прийматимемо біженців, – Шемчук

Українська влада має бути чесною і з населенням Криму, і зі всіма українцями. Якщо офіційний Київ здає Крим, то потрібно про це відкрито заявити і почати готуватися до прийому біженців, адже на півострові можливі етнічні зачистки.

Таку заяву зробив екс-голова ЛОДА, екс-прокурор АРК Віктор Шемчук у прямому ефірі програми журналістських розслідувань «Народний контроль» на телеканалі ZIK.

«Якщо Україна відмовляється від Криму, то потрібно готувати гуманітарні коридори, думати, як і де приймати біженців, – зазначив Віктор Шемчук. – А ще ж зброя, що перебуває на території півострова. Як бути з нею? Це головне завдання для військового керівництва країни. Очевидно, що Росія зброї нам не віддасть. Значить її треба таємно вивозити, виводити з портів наші кораблі. Чи що? Нищити, затоплювати?»

За словами Віктора Шемчука, який щойно повернувся з півострова, у Криму чекають на голос та вказівки з Києва, люди хочуть знати, що їм робити.

«Військові, які заблоковані у частинах, в очікуванні наказів свого керівництва з Києва. Місцеві працівники прокуратури чекають, коли про них нарешті згадає генпрокурор Олег Махніцький. Лише вчора до працівників СБУ звернувся Валентин Наливайченко. В інших державних установах також хочуть почути від Києва конкретні рішення та підтримку. Справді, зараз не час критикувати на чому світ стоїть владу, справді нам потрібне єднання. Але... Ми маємо право знати, що ми робимо і чи робимо щось узагалі. Потрібно бути чесними!», – резюмував Шемчук.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 10:22 :02