Новини » Суспільство 11 березня, 2014, 23:24
Я сподіваюсь, в Криму не буде абхазького сценарію, – російський правозахисник

Член Ради при Президентові Російської Федерації з розвитку громадянського суспільства і прав людини Андрій Юров в ефірі «Свободи слова» заявив, що ситуація, яку він побачив в Криму, немає нічого спільного з тим, як її висвітлює російське телебачення,

Про це повідомляє УНН.

«Якщо і є нацменшини в Криму, які зазнають дискримінацій, так це точно не росіяни», – сказав відомий російський правозахисник і наголосив, що сценарій, який розігрує РФ на території Криму завжди небезпечний.

«Такий сценарій може спрацювати всюди. Сценарій «наших б’ють» - завжди небезпечний. Це гра з вогнем», – розповів Юров і не виключив, що офіційному Кремлю можуть не сподобатися подібні висновки.

«Зараз дуже складне ставлення в Росії до тих, хто мислить по-іншому. Не виключаю, що багатьом з нас не позаздрищ», – припустив він.

Щодо абхазького чи придністровського сценарію в Криму, Юров сподівається, що Україні вдасться оминути подібного розвитку подій.

«Я сподіваюся, що в Криму нічого подібного не буде. Бо це дуже страшно. Найтрагічніші події (в Криму – Ред.) – коли почалися викрадення людей. Ми намагаємося з’ясувати цю ситуацію», – резюмував він.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 22:31 :26