Новини » Події 12 березня, 2014, 15:03
Окупанти готують фронтову операцію проти всієї України, – Кабаненко

Росія готує повітряну і наземну наступальну фронтову операцію проти всієї України.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив екс-перший заступник голови Генштабу, віце-адмірал Ігор Кабаненко.

«Навчання повітряно-десантних військ РФ на чолі з генералом Шамановим із залученням стратегічної авіації. Завершення формування ешелону прориву протиповітряної оборони і створення угруповання ППО. Продовження глибинної спеціальної операції на території України. Нарощування ударного угруповання в Криму та на Сході. Мені як військовому зрозуміло: готується повітряна і наземна наступальна фронтова операція проти ВСІЄЇ України», – заявив Кабаненко.

«Що ще не зрозуміло політикам? Де ваша воля? Досить відступати в підходах і діях! Розбронюйте мобзапаси, озбройте народ через легітимні механізми і дайте йому можливість захистити себе, свої сім’ї і державу! Ні п’яді рідної землі ворогові, нехай вона горить в агресора під ногами! Оголосіть Вітчизняну війну окупантам! Сформуйте Ставку Верховного головнокомандування! Дійте, зрештою, і дайте можливість діяти людям!» – закликав Кабаненко.

Нагадаємо, у вівторок Верховна Рада прийняла звернення до держав – гарантів безпеки України, в якому, зокрема, міститься прохання про військову допомогу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 23:16 :26