Новини » Регіони 11 березня, 2014, 11:19
Почалися переговори щодо зміни нового начальника УМВС Волині

Між керівництвом «Правого сектору» Волині та новопризначеним начальником УМВС в області Віктором Швидким розпочалися перемовини щодо громадського обговорення призначення на цю посаду.

Про це повідомив власкор ІА ZIK.

Напередодні активісти «Правого сектору» оголосили, що мають намір завітати на представлення нового начальника УМВС в області Віктора Швидкого.

Як відомо, його у неділю освистали на віче. Тож,о 9.30 біля Палацу культури у Луцьку зібралося близько сотні активістів. Однак візит до УМВС не відбувся, оскільки новий начальник міліції сам прийшов у гості до «Правого сектору».

На вимогу представників УМВС, журналістів із перемовин виставили за двері. Закриті переговори тривали понад годину. Після цього до журналістів вийшов керівник «Правого сектору» Павло Данильчук. Він пояснив, що в активістів є чимало негативної інформації про пана Швидкого. «Можливо, деяка інформація є неправдивою», – зазначив він. Тому ПС наполягав на відкритому обговоренні таких кадрових призначень.

Зі слів Данильчука, Віктор Швидкий пристав на пропозицію «Правого сектору»:  о 15.00 сьогодні в ОДА відбудеться громадське обговорення кандидатур на посаду УМВС Волині. Серед претендентів також називають Павла Алексеєнка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 04:35 :42