live
Новини » Світ

Кремль: Путін, Меркель і Кемерон домовилися про тісні контакти задля деескалації напруженості в Україні

Загальна зацікавленість у зниженні рівня напруженості ситуації в Україні спостерігалася під час телефонних розмов президента РФ Володимира Путіна з прем'єр-міністром Великобританії Девідом Кемероном і федеральним канцлером ФРН Ангелою Меркель.

Про це повідомила в неділю прес-служба Кремля,передає Інтерфакс-Україна.

"Продовжено обговорення вкрай складної суспільно-політичної ситуації в Україні, а також питань, що стосуються проведення 16 березня цього року референдуму в Криму Незважаючи на наявні відмінності в оцінках подій, висловлено загальну зацікавленість у деескалації напруженості та якнайшвидшому нормалізації обстановки", - наголошується в повідомленні прес-служби глави російської держави.

В.Путін у бесідах з Д.Кемероном і А.Меркель також особливо відзначив, що кроки керівництва Криму здійснюються відповідно до положень міжнародного права.

"В. В. Путін наголосив, зокрема, що кроки легітимного керівництва Криму ґрунтуються на нормах міжнародного права, вони покликані забезпечити законні інтереси населення півострова", - наголошується в повідомленні.

"Президент Росії також звернув увагу співрозмовників на відсутність будь-яких дій з боку чинної влади в Києві з обмеження розгулу в самій столиці і в багатьох регіонах "ультранаціоналістичних і радикальних сил", - зазначили в прес-службі глави російської держави.

"Лідери обмінялися думками щодо можливих міжнародних зусиль із врегулювання кризи. Було домовлено продовжити тісні робочі контакти, зокрема на рівні міністрів закордонних справ", - зазначається в повідомленні прес-служби Кремля.

Loading...