Новини » Регіони

Новий голова Тернопільської ОДА обіцяє звільнити всіх заступників

Новопризначений голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк заявив, що із заступників його попередника на посадах ніхто не залишиться.

Про це повідомили IA ZIK у прес-службі ТОДА.

Щодо своєї команди, то він зазначив, що наразі триває процес обговорення і пошук оптимальних варіантів, жодна з посад іще не погоджена.

«Проводимо консультації з політичними силами, які сформували коаліцію у Верховній Раді України, з громадськими активістами, з людьми, які були на Майданах. Ми шукаємо оптимальне рішення з призначення людей на керівні посади у виконавчу гілку влади, які будуть спроможні ефективно працювати, які будуть сприйняті на місцях і зможуть відновити довіру людей до влади», – заявив керівник області.

Крім цього, Сиротюк повідомив, що зараз обговорюють кандидатури на очільників районів, адже майже усім попереднім керівникам сесії районних рад висловили недовіру.

Нагадаємо, 2 березня головою Тернопільської обласної державної адміністрації призначено народного депутата від ВО «Свобода» Олега Сиротюка. Про це йдеться в указі в.о. президента України, голови Верховної Ради Олександра Турчинова.

Іншим указом Турчинов звільнив з посади голови Тернопільської облдержадміністрації регіонала Валентина Хоптяна.

Довідка IA ZIK.

Олег Сиротюк народився 18 лютого 1978 року на Тернопільщині. У 1995-2000 роках навчався у Тернопільській академії народного господарства. Очолював громадські організації, зокрема, національно-патріотичне об’єднання студіюючої молоді «Зарево». Тернопільською обласною організацією ВО «Свобода» керує з часу створення.

З 2008 року – керівник Центру національно-патріотичного виховання української молоді.

На парламентських виборах 2012 року був обраний народним депутатом України від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» (№ 16 у списку).

 

Loading...