четвер, 6 березня, 2014, 19:10 Львів
В Інтернеті поширюють «фейк» про антиросійські листівки у Львові на дверях у «москалів»

В Інтернеті шириться інформація про листівки фашистського змісту, які начебто розвішують на дверях квартир, де живуть російськомовні люди. Втім у Львові такі «агітки» так і не вдалося знайти.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» телеканалу ZIK.

Як інформують деякі російські сайти та блогери, на дверях львівських квартир, де мешкають російськомовні люди,  вивішують листівки з портретом Леніна та надписом «Тут живуть москалі».

Дописувач під іменем Конт стверджує: «Правий сектор» лякає львів’ян фашистськими листівками»,  - про це він пише у себе на Твіттері. На його ж сторінці -  фото постійного  представника Російської Федерації при Організації Об'єднаних Націй Віталія Чуркіна, який, як доказ, демонструє злочинну листівку із вказаними даними «Правого сектора».

У «Правому секторі» від авторства таких листівок відхрещуються. Кажуть - це провокація.

«Це повна дурня,  переконаний, що львів’яни не думають, що «Правий сектор» може опускатися до такого рівня. Це провокація. Ми ж зараз охороняємо російське консульство, щоб тут не виникало проблем», -  обурюється  координатор "Правого сектору" м. Львова Ігор Коцюрба.

Про те, що йдеться провокацію говорять і львів’яни, які, кажуть, жодного разу не бачили у своїх будинках «розрекламованих» в Інтернеті листівок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 01:43:00