Новини » Світ 5 березня, 2014, 14:52
Поляки, литовці та чехи починають бойкот російських товарів

У Польщі люди розпочали бойкот мережі російських заправок «Лукойл».

У Facebook активісти створили сторінку, на якій закликають не заправлятися на «Лукойл».

Поляки наголошують, що організовують бойкот заправок «Лукойл» на знак протесту проти російської агресії. Вони також закликають зменшити споживання російського газу і нафти, наприклад, обмеживши використання автомобілів, пересівши на громадський транспорт.

«У нас наближаються євровибори і тому ми використовуємо це, щоб домогтися зміни енергетичної політики Польщі та ЄС, щоб таким чином вдарити по путінській Росії. Тримайся, Україна, ти не одна!», – повідомили поляки українцям, йдеться на сторінці «Бойкот Партії регіонів» у Facebook.

Разом з тим на польській сторінці бойкоту АЗС, активісти зазначають, що до акції долучились й литовці та чехи. А своїх співвітчизників вони закликають заправлятись на польських АЗС Orlen.

«Не фінансуємо воєн!», – закликають поляки.

Нагадаємо, ініціатива «Бойкот товарів Партії регіонів» у відповідь на окупацію української території Росією закликає бойкотувати російські товари.

Мешканці Львова починають бойкотувати товари відомих російських брендів. Таким чином у місті реагують на заклик у соціальних мережах від ініціативної групи «Економічний бойкот регіоналів» не купувати ще й товари зі штрих-кодом, який починається з цифр «46».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-17 10:42 :32