вівторок, 4 березня, 2014, 12:07 Спорт
Українські паралімпійці готові бойкотувати Ігри-2014 в Сочі

Національний паралімпійський комітет України готовий бойкотувати Зимові Паралімпійські Ігри 2014 року в Сочі, якщо Російська Федерація не виведе свої війська з території України.

Про це повідомила прес-служба Національного паралімпійського комітету України за підсумками засідання ради.

«Національна паралімпійська збірна команда України сподівається, що найближчими днями країна-господар зупинить агресію і виведе війська з України. У випадку, якщо це не буде зроблено, Національний паралімпійський комітет України прийме рішення про неможливість участі української команди в XI Зимових Паралімпійських іграх», – йдеться в повідомленні.

Комітет нагадує про неприпустимість порушення керівництвом Росії Олімпійської хартії, Хартії ООН та статутних документів Міжнародного паралімпійського комітету та невизнання країною-організатором Ігор вимог світової спільноти з мирного врегулювання ситуації, що склалася у зв’язку з «агресивними діями російських військ».

«Усі ми глибоко обурені вторгненням в нашу країну російських інтервентів, які під неправдивими приводами так званого «захисту громадян», які розмовляють російською, окупували частину нашої держави – Автономну республіку Крим.

Національна паралімпійська збірна команда представлена ​​10 регіонами України, до її складу увійшли спортсмени, багато з яких говорять російською мовою і вважають її рідною. У багатьох членів національної команди України чимало друзів і рідних – росіян», – заявляють українські паралімпійці.

«Паралімпійська збірна України ще вірить, що Росія зупинить агресію та виведе війська з нашої країни. Проте цинічний напад російських військ на територію України свідчить, що Росія, як господар Паралімпіади, не готова проводити Паралімпійські ігри», – вважають у Раді українського паралімпійського комітету.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 03:26:33