Новини » Політика 2 березня, 2014, 19:03
Український флагман Гетьман Сагайдачний не переходив на бік Росії, - Міноборони

Російські телеканали та інтернет-ЗМІ ведуть відверту пропаганду проти українських військовослужбовців, української влади і простих громадян. Раніше ЗМІ Росії повідомляли про те, що нібито український флагман Гетьман Сагайдачний перейшов на бік Росії. Ця інформація також не відповідає дійсності.

Нагадаємо, раніше в прес -службі Міноборони України заявили, що інформація про передачу російським військовим кораблів України не відповідає дійсності. Також повідомлення про вихід кораблів українського флоту з Севастополя – дезінформація іноземних спецслужб, - підкреслили в Міноборони України.

«Сьогодні, 2 березня, деякі іноземні ЗМІ розповсюдили повідомлення про нібито вихід 10 кораблів ВМС ЗСУ з бази в Севастополі і переході більшості військовослужбовців військових частин ЗСУ, дислокованих у Криму, на бік влади автономії... Інформація не відповідає дійсності і є провокацією, підготовленої фахівцями іноземних спецслужб для дестабілізації обстановки на території Автономної республіки Крим«, – сказано в заяві.

Всі кораблі ВМС України, які перебувають у своїй головній базі в Севастополі, бухту не покидали. Особовий склад, заблоковані озброєними людьми, зберігає спокій і намагається шляхом переговорів не допустити кровопролиття. Вимоги скласти зброю військовослужбовці ЗСУ виконувати відмовляються.

«Управління преси та інформації Міністерства оборони України в черговий раз підкреслює, що території військових частин ЗСУ в Криму знаходяться під контролем українських військовослужбовців», – сказано в заяві.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:12 :52