Новини » Економіка 26 лютого, 2014, 16:46
«Укрзалізницю» вже поділили, – джерело

Сьогодні, 26 лютого, має відбутися затвердження кандидатур, що мають увійти до складу нового уряду на віче в Києві. Проте, не чекаючи рішень Майдану, окремі спритники вже сьогодні взялися ділити найбільш ласі шматки у вигляді державних підприємств. І як повідомили ІА ZIK з джерел, наближених до Мінтрансу, першою на розподіл попала «Укрзалізниця».

Підприємство, флагман перевезень магнітом притягувало до себе аферистів усіх мастей. Тож сьогодні, коли міністерська кандидатура керівника галузі інфраструктури держави не є затвердженою, знайшлися люди, котрі не побоялися оголосити себе новим керівництвом ДП «Укрзалізниця».

Борис Остап’юк та Олександр Лозинський упевнено вже третій день почуваються в кабінетах на Тверській, 5 в Києві та вже займаються підбором нових кадрів. Вартує зазначити, що обидва фігуранти вже мають «славу», перебуваючи на різних посадах у вертикалі залізниці. Зокрема, Бориса Остап’юка було двічі з ганьбою звільнено із займаних посад заступника генерального директора Укрзалізниці та директора Донецької залізниці «за грубе порушення трудових обов’язків». Порушення полягали у махінаціях з тарифами та у встановленні монополії постачань матеріалів на залізницю та її підрозділи. Обидва фігуранти називають себе діячами Майдану, хоча прості залізничники жодного дня їх не бачили на барикадах.

Таким чином, повідомило джерело, галузь чекає черговий переділ ринку і чергова монополія, що вкотре стане джерелом корупції, а фінансові потоки годуватимуть котрусь із політсил. Так виходить, що в цю галузь Майдан зміни не привнесе.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 18:30 :52