п'ятниця, 21 лютого, 2014, 21:57 Суспільство
Правий сектор заявив, що з’їзд у Северодонецьку наразиться на рішучу відповідь

Згідно з оперативною інформацією, антиукраїнський режим готує провокацію, котра загрожує незалежності і територіальній цілісності України. Користуючись адміністративним ресурсом, влада готує у м. Харкові т. зв. «з’їзд», на якому планується прийняття рішень із закликом до федералізації країни, а також військового втручання Росії в українські справи.

Про це заявив лідер Правого сектору Дмитро Ярош.

Відповідально заявляємо, що цей «з’їзд» наразиться на рішучу відповідь з нашого боку, а його учасники понесуть заслужене покарання якщо не під час Національної революції, то після її переможного завершення. «Правий сектор» готує свої підрозділи до протидії будь-яким відчутним проявам сепаратизму і буде діяти адекватно в залежності від ситуації.

Крім того для нас цілком зрозумілим є те, ні громадянська війна, ні федералізація в Україні є неможливими. Режим Януковича ненавидить більша частина українського населення. Його ненавидять ті, хто говорить українською і ті, хто говорить російською. Його ненавидять жителі Львова та Луганська. Його ненавидять українці, кримські татари та численні представники національних меншин. І ніякі «страшилки» про «екстремістів», «фашистів», «терористів» та «русофобів» не врятують антинародний режим від руйнації.

Своїми провокаціями кримінально-олігархічний режим Януковича лише пришвидшує власну загибель.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 20:53 :59