Новини » Політика 21 лютого, 2014, 12:24
«Мирну угоду» з Януковичем підтримала опозиція

«Батьківщина», «УДАР» і «Свобода» прийшли до консенсусу, хоча в опозиції знайшлися й ті, хто наполягали на неприпустимості угоди з владою на цих умовах.

Про це повідомляє LB.ua.

Лідеру фракції «Батьківщина» Арсенію Яценюку вдалося переконати депутатів підтримати проект «мирної» угоди з президентом Віктором Януковичем для врегулювання ситуації у країні.

На засіданні фракції документ було підтримано в цілому. Віталій Кличко, що прийшов на засідання, повідомив, що «УДАР» повним складом також схвалив це рішення. Раніше Яценюк згадав про те, що є згода і ВО «Свобода».

«Цей документ (угода – ред.) передбачає створення коаліційного уряду. Ми повинні зараз прийняти владу. Я не знаю, на скільки ми її приймемо, але ми повинні. Я ледве вмовив «Свободу» погодитися з цим пунктом, тому що у нас з урядом зараз хана. Ви це розумієте???» – заявив він, звертаючись до депутатів.

Разом з тим, проект угоди підтримали всі депутати «Батьківщини», окрім одного – Андрія Сенченка. Перед голосуванням з-за дверей долинали крики: «Андрію, підтримки». Однак Сенченко єдиний, хто проголосував проти, наполягаючи на неприпустимості угоди з владою на цих умовах.

«Я проголосував проти, тому що розумію, що за цією угодою будуть ріки крові», – заявив він у коментарі.

Між тим, за даними ZN.UA, голова фракції «Батьківщина» наполягав, що рішення про підтримку плану з припинення насильства має бути консенсусним, однак позицію Сенченка підтримали ще 5-6 осіб у фракції.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 17:43 :16