Новини » Львів 19 лютого, 2014, 16:59
У Львові зареєстрували «Народну самооборону»

Виконавчий комітет Львівської міськради 19 лютого зареєстрував громадське формування з охорони громадського порядку у Львові «Народна самооборона».

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Як зазначила начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич, статут громадського формування «Народна самооборона» погодив начальник Львівського міського управління міліції, є сформований реєстр його членів та склад керівних органів.

«Законом передбачена можливість створення таких громадських формувань, їхня діяльність має бути погоджена, насамперед, з органами внутрішніх справ. При створенні цього громадського формування було прийнято рішення про те, що вони узгоджуватимуть дії по своїй участі в охороні громадського порядку з Львівською міськрадою. Оскільки, як відомо, вже вживаються певні заходи, щоб забезпечити патрулювання на вулицях міста», – розповіла Гелена Пайонкевич.

Відповідаючи на запитання, де саме у Львові представники згаданого громадського формування братимуть участь у патрулюванні, чиновниця повідомила, що це координуватимуть керівники районних адміністрацій Львова.

«Я не можу сказати, яким чином «Народна самооборона» набиратиме людей. Щодо головів райадміністрацій, – то це будуть насамперед люди, які їм добре відомі. Були сьогодні наради з представниками великих підприємств, які знаходяться на території того чи іншого району», – додала Пайонкевич.

Начальник юридичного управління міськради також повідомила, що у керівний орган «Народної самооборони» входять, зокрема, депутат ЛМР Валерій Веремчук та екс-депутат ЛМР Сергій Бащук.

Нагадаємо, раніше міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, для забезпечення безпеки у Львові залучають керівників великих підприємств, установ, організацій, які мають свою окрему охорону. Цю діяльність координуватимуть – щоб була охорона і на підприємствах, і на вулицях міста – аби можна було запобігти різним провокаціям.

«Сьогодні кожен керівник райадміністрації міста проводить зустрічі з керівниками всіх великих підприємств, установ, організацій. Також запрошуються представники правоохоронних органів, які погодились пліч-о-пліч стати на захист громадян міста. Має бути забезпечена охорона підприємств, банківських установ, має здійснюватись інкасація, працювати магазини. Силовики, які будуть разом з народом, мають посилено відповідати за ситуацію спільно з керівниками підприємств, установ, організацій», – наголосив Андрій Садовий.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 07:15 :43