Новини » Львів

У Львові горіли Франківський РВ і міграційна служба. До суду справа не дійшла

У Львові розгромили і спалили Франківський районний суд на вул. Чупринки. З приміщення винесли печатку і техніку.

Про це IA ZIK повідомили очевидці події.

У той час в прес-центрі ГУ ДСНС у Львівській області IA ZIK не підтвердили цю інформацію. Там повідомили, що підрозділи служби виїжджали на пожежу за адресою вул. Чупринки, 65, де розташований Франківський РВ міліції, та Чупринки, 67, де розміщені підрозділи міграційної служби (паспортний стіл).

«Постраждали кабінети на першому та другому поверхах – кабінети Франківського РВ, міграційної служби та кабінет нотаріуса», – повідомили в ГУ ДСНС у Львівській області.

Разом з тим, як повідомив кореспондент телекомпанії ZIK,  який був свідком подіїі, на ліквідації пожежі були задіяні майже два десятки рятувальників і чотири пожежні машини. Пожежа була дуже масштабна, перегоріло перекриття між поверхами.

Тим часом у 8-у лікарню Львова звозили потерпілих. Серед них опинилися двоє працівників управління міліції, які на момент захоплення та підпалу перебували у приміщенні. Один із них, окрім опіків, має перелом ноги, бо мусив стрибати з другого поверху.

Привезли в лікарню також і хлопців із частини внутрішніх військ, дислокованої у Львові. У них були незначні ушкодження, тому обійшлося без госпіталізації.

Як повідомляла IA ZIK, сьогодні вночі активісти підпалили Франківський райвідділ міліції Львова, що на вулиці Чупринки.

Loading...