Новини » Львів 19 лютого, 2014, 10:37
Для гарантування безпеки у Львові залучають охорону підприємств та установ, – мер

Сьогодні питання №1 у Львові – це питання безпеки. З учорашнього вечора до сьогодні не функціонує служба 102. Дзвінки надходять на гарячу лінію міста. Також повністю виведена з ладу система управління райвідділами міліції. Важливо, аби у Львові не було мародерства та погромів. Відтак, треба об’єднати сили для захисту львів’ян. Для забезпечення безпеки залучають керівників великих підприємств та установ, які мають свою охорону. Цю діяльність наразі координують.

Про це 19 лютого на брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

З його слів, пожежна та медична служби працюють. Працівники служби 102 намагаються підключитись для роботи в іншій будівлі. Садовий підкреслив, що мерія надаватиме всіляку допомогу у цьому, адже важливо, щоб була фіксація злочинів.

«Маємо бути максимально пильні і має бути максимальний контроль, бо кримінальний світ може скористатись цієї ситуацією, – підкреслив він. – Як ви знаєте, повністю виведена з ладу система управління райвідділами міста. Але дужа важливо, щоб міліція зрозуміла: вона має бути з людьми. Якщо цього хтось не зрозуміє, то наштовхнеться на неймовірний спротив».

Садовий зауважив: «На території Львова було близько дев’яти пожеж, більшість – локалізована. Будівлям нанесена достатньо серйозна шкода».

Зі слів мера, для забезпечення безпеки у Львові залучають керівників великих підприємств, установ, організацій, які мають свою окрему охорону. Цю діяльність координуватимуть – щоб була охорона і на підприємствах, і на вулицях міста – аби можна було запобігти різним провокаціям.

«Сьогодні кожен керівник райадміністрації міста проводить зустрічі з керівниками всіх великих підприємств, установ, організацій. Також запрошуються представники правоохоронних органів, які погодились пліч-о-пліч стати на захист громадян міста. Має бути забезпечена охорона підприємств, банківських установ, має здійснюватись інкасація, працювати магазини. Силовики, які будуть разом з народом, мають посилено відповідати за ситуацію спільно з керівниками підприємств, установ, організацій», – наголосив Андрій Садовий.

«Я проводив і проводитиму ряд зустрічей з різними громадськими організаціями, представниками різних середовищ, щоб дати людям розуміння, що всі сьогодні маємо об’єднати наші сили для захисту містян», – сказав міський голова.

Він підкреслив: у разі чого, львів’яни можуть звертатить у райадміністрації Львова.

Також Андрій Садовий закликав жителів Львова до холодного розуму.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 02:56 :05